Omschrijving
Kom een week genieten van HOCKEY.FUN.FRIENDS. op het Bovelander Ultimate Beach & Hockey Camp in Den Haag met al je vrienden. Dit wordt de zomer van je dromen! Een week lang zullen we heerlijk hockey, golfsurfen in de zee, toffe spellen spelen en nog zo veel meer.
Iedere dag zullen we de nodige uurtjes op het hockeyveld staan. We gaan aan de slag om je hockeytechniek te verfijnen en zullen dan ook de tofste trainingen voor je klaarzetten met coole gadgets, zoals onze Smartgoals en X-skills. Tijdens de verschillende toernooi rondes ga je de strijd aan tegen de andere teams.
Op dinsdag en donderdag middag zullen we een verkoelende duik nemen in de zee. Deze twee middagen staan in het teken van watersporten. Afhankelijk van het weer en de golven wordt er een fantastisch watersport programma voor ons aangeboden door Dreams Surfschool.
Tijdens dit kamp krijg je ook de mogelijkheid om te beach hockeyen. In het zonnetje zullen we een beach hockey toernooi spelen. Tijdens dit spel gebruik je speciale sticks en een bal die alle kanten op stuitert. Een fantastisch spelletje voor in het zand.
’s morgens zullen we lekker ontbijten op de club, natuurlijk staat er ook een gezonde lunch voor je klaar en zal er voldoende fruit aanwezig zijn dat je altijd kan pakken. Iedere avond is er een heerlijke warme maaltijd, waarbij we rekening houden met allergie en dieet wensen.
Activiteiten
- Lekker veel trainen op je eigen niveau
- Verschillende toernooi rondes
- Beach hockey met speciale beach-sticks
- Twee middagen watersporten: surfen, suppen en raften
- Leuke avond activiteiten, bijvoorbeeld:
- Levend Cluedo
- Bios avond
- Ik hou van Holland
- Gala
- Op de foto in de Photo Booth
Accommodatie
Op hockey club HDS staan 8-persoons tipi tenten voor je klaar. Je mag doorgeven met wie je graag in de tent wil, maar je kan je natuurlijk ook gewoon alleen opgeven. We zitten nog geen tien minuten rijden van het strand, met de touringcar zullen we dus zo bij de surfschool zijn.
Over de data
Tijdens de eerste drie weken van de zomervakantie kan je met al je vrienden en vriendinnen genieten van deze perfecte combinatie van hockey en surfen in Den Haag.
- zondag 5 juli 2026, 13.oo uur – zaterdag 11 juli 2026, 12.30 uur
- zondag 12 juli 2026, 13.00 uur – zaterdag 18 juli 2026, 12.30 uur
- zondag 19 juli 2026, 13.00 uur – zaterdag 25 juli 2026, 12.30 uur
Locatie
Ultimate Beach & Hockey Camp
Hockey club HDS in Den Haag
